Plage Et Soleil A Crystal Beach
| Wi-Fi | Simbassäng Utomhusbassäng | Privat strand Strand |
| Barnvänligt Barnsängar | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beach Saint-Francois med 2 sovrum, som ligger bara 600 meter från Raisins Clairs beach, har plats för upp till 4 gäster. Inom några kvarter från den 70 m² stora lägenheten hittar du Marche La Rotonde.
Det strandnära läget erbjuder enkel tillgång till Habitation Zevallos ungefär 15 minuters bilfärd bort. 2 km från den här lägenheten hittar du Hyper Casino St. Francis.
Boendet har klädloge med luftkonditionering. Gästerna kan också njuta av utsikten över poolen. För att garantera din komfort finns en dusch i den här lägenheten. I badrummet finns dessutom hårtorkar, badlakan och handdukar.
Lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beach erbjuder gästerna möjligheter för självhushållning, som ett komplett kök, samt matplats. Den närmaste busshållplatsen till lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beach är Rond point College de Seze, som ligger cirka 10 minuters promenad bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Säkerhetsfack
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Solsängar
- Trädgård
Service
- Affärer/kommersiell service
På rummet
- Luftkonditionering
- Klädkammare
- Terrass
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- LCD-TV
- Barnsängar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Erbjuder lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beach parkering?
På lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beach finns gratis privat bilparkering där du kan parkera din bil. - ❓
Finns det någon kollektivtrafik bredvid den strandnära lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beach?
Den närmaste busshållplatsen är Rond point College de Seze som ligger bara 350 meter från den strandnära lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beach. - ❓
Vad är den strandnära lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beachs storlek?
Den strandnära lägenheten Plage Et Soleil A Crystal Beachs yta är 70 kvadratmeter. - ❓
Har lägenheten en pool på plats?
Lägenheten har en utomhuspool.